Kassiomanikud kiidavad

KÜSISIME KASUTAJATE KÄEST, MIKS NAD EELISTAVAD LU LU KASSILIIVA:

“Jäin väga-väga rahule. “Liiv” pidas vastu täpselt üks kuu – võibolla oleks isegi rohkem pidanud aga kuidagi harjumuses on ikka vahetuva eduga seda liiva vahetada.

Eriti hea üllatus oli see, et kui tavaliselt liiva vahetama hakkasin, siis paakuvad liivad olid ennast kinni kleepinud ka kassiliivakasti seinte külge ja seda tuli kühvliga sealt lahti kraapida.

See hais selle töö juures muidugi oli tappev – selline nuuskpiiritus, et võttis nägemise ära. Nüüd kallasin liiva kilekotti sahinal ümber ja haisu polnud ollagi.”
Romet

“Pakend ja liiva puhastamise mugavus. Lõhnaprobleemi ka ei olnud.”
Aljona

“Täiesti lõhnatu! :) Kass ei kraabi ka graanuleid kastist välja nii et ümbrus on puhas.”
Helen

“Meeldib asja idee ja teostus. Samuti, et tegemist on kodumaise tootega. Omadustest meeldib kõige enam, et “liiv” ei jää käppade külge ja püsib kastis.”
Reet

“Ei anna endast mingit haisu!”
Laura

“Ei lähe nii kiiresti haisema.”
Angela

“Mõnus lõhn”
Kadri

“Ebameeldiva lõhna puudumine. Kass ei kraabi seda kastist välja.”
Gunnar

“Ei ole vaja pesta liivakasti, saab pärast kasutamist ära visata. Mugavus.”
Mari

“Mugavus- hea kanda, ei pea puhastama/pesema liivakasti ning tegu on loodusliku ja keskkonnasõbraliku tootega, mida on ka mugav hävitada.”
Jana

“Puidulõhn. Ja väga lahe pakend. Pluss see, et Lu Lu kassiliiv ei olnud raske ja tolmune nagu teised liivad.”
Garri

“Mulle endale see meeldis väga :) Pakend, lõhn, kuna see oli mõnus männilõhn, siis peidab endasse ilusti muud pahad lõhnad. Kindlasti ka see, et seda saab wc potti visata. Kasutan ka ise samalaadset liiva hetkel, mida saab wc-sse visata. Kindlasti graanuli suurus, et pudi ei ole põrandale laiali tassitud ja kui mõni tera peaks ka liivakastist välja jõudma, on see mugav ära korjata.”
Karmen

“Mulle meeldib, et seda on hea reisile/suvilasse vms. kaasa võtta ja seda saab põletades hävitada. Lisaks mahub kast ka meie kinnisesse plastikpissimajja täpselt sisse.”
Raili

“Mulle meeldib, et tegemist on naturaalsete graanulitega. Et toode on loodussõbralik.”
Annely

“Hea lõhn :). Ja et ei pea kasti pesema ja lihtne koristamine”
Margery

“Looduslik puu aroom, ei teki seda kraapivat heli, mis kristallide puhul, ei tassi elamist nii palju täis seda sodi ja liiva, kui kristallide puhul, ei haise.”
Nele

“Meeldis idee sellest, et kui minna vanematele või sõpradele külla, siis ei pea kaasa võtma liivakasti. Vähendaks oluliselt igasugust tülikat pakkimist.”
Mark-Anders

“Meeldib algatus. Meeldib, et on välja pakutud muid variante tavalisele kassiliivale. Et on vaeva nähtud pakendidisainiga. Et asi näeb tõesti asjalik ja kena välja.”
Ruudu

“Kõige rohkem meeldib see, et ei pea pesema ja kuivatama liivakasti. Mugav avada ja lihtne kasutada.”
Kadi

“Meeldib, et ei ole kasti valamisega jukerdamist, ja et on kergelt ära visatav ja asendatav.”
Sander

“Ei ole toas mingit halba lõhna!!!”
Kaire

“Puhtus. Oluliselt vähem liiva oli kodus laiali, liiv ei lõhananud ka üldse halvasti.”
Agnes